Бережіть себе, а ми будемо оберігати вас.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

Міністерство охорони здоров’я України та координаційний штаб щоденно надають актуальну інформацію про випадки захворювання, спричинених новим коронавірусом.

Правила відвідування Парк-кафе Маріанна

Вдягніть маску

Пересуватись по залу можна тільки в масках. Під час прийому їжі та напоїв маску можна зняти.

Тримайте дистанцію

Тримайте дистанцію, щоб уникнути зайвих контактів. Наші офіціанти приймають замовлення в масках та дотримуються правил боротьби с COVID-19

Зали обвітрюються

Наша вентиляційна система працює в залах на повну потужність та додатково провітрюються кожні 30-60 хвилин. Вдягніть щось тепліше.

Користуйтесь антисептиком

Дезінфікуйте руки перед прийомом їжі. Наші антисептики з пролонгованою дією, щоб ваше відвідування залишилось захищеним.

Детальнішу інформацію ви можете дізнатись, зателефонувавши до нас.

Коронавірус в Україні

Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України

Перейти на портал